CAMARO neopreny, vesty

nabízíme výrobky řady Modetec, Black Tec Series, Jump & Speed Suits, Vests, Gloves

My jsme Camaro, klademe důraz na...

Slogan firmy přesně vystihuje to, co od výrobků Camaro můžete čekat. Žádné závratné barevné kombinace ale funkčnost (Camaro podporuje sportovce světové extratřídy, kteří výrobky testují) a kvalitu a s ní spojený 3letý bezplatný opravárenský servis, během kterého jsou závady odstraněny nebo je zboží vyměněno.

CAMARO Modetec Titanium Prowear neopreny

Geniálně elastický, ihned suchý, prostě druhá kůže, To je řada Camaro Titanium Prowear. Materiál vyvinutý před čtyřmi roky, materiál který způsobil revoluci na trhu. Z tohoto materiálu je odvozena řada neoprenů CAMARO MODETEC složená z 0,5mm SKIN PRO Overallu, SKIN MONO krátkého neoprenu s dlouhým rukávem, SKIN PRO TOPu a kalhot PRO SERIES EVO PANT z 1mm neoprenu Open Cell Technologie.

CAMARO Black Tec Series neopreny

CAMARO Open Cell Technologie materiálu použitá u této řady zajišťuje optimální izolaci těla jezdce od okolí. Drobné kapky vody, které zůstávají na povrchu vyrovnávají teploty tak, že neopren v horku chladí.
To je řada CAMARO Black Tec Series složená z 2mm Overall, 5mm Overall, 1,5mm Mono Longsleeves Pro, 1,5mm Topu a ochranných lýtek Sprayleg.
Tato série je oblíbeným neoprenem Camaro Martina Kolmana

CAMARO Jump & Speed Suit neopreny

Nemohou chybět ve vybavení žádného závodníka - skokana.
Jump Suit z 2 mm neoprenu kombinovaného s PU elasthanem a integrovanými protinárazovými chrániči chrání sportovce před nárazem při pádu.
Speed Suit z vysoceelastického PU materiálu slouží jako vrchní krycí "kůže" závodníka a snižuje odpor a tření vzduchu.

CAMARO Impact vesty & Impact Shorty neopren

Barevně jednoduché zato funkčně dokonalé jsou protinárazové vesty Camaro ze superelastického PU-elasthanu a integrovanými protinárazovými chrániči pro vodní sporty. Jsou vyráběny v dámském, pánském, dětském i unisex provedení.
Camaro Armour Vest je výdná svým střihem pro kite a windsurfing - část v pase umožnuje používat spolu s trapézem.
Řada vest je doplněna 3mm Impact Shorty neoprenem s integrovanou vestou.

CAMARO rukavice, kukly, ponožky

Celou řadu produktů doplňují ochranné doplňky jak jsou kožené a neopren-kožené rukavice nebo kukly a ponožky z 1, 4 a 5 mm SCS Titanium Open Cell neoprenu.

ostatní produkty CAMARO

Ačkoli se naše firma specializuje na vybavení pro vodní lyžování a wakeboarding můžeme dodat i jakýkoli jiný produkt firmy CAMARO na základě objednávky z katalogu. Vaší velikost zjistíte z CAMARO tabulek velikostí nebo jde velikost odvodit z Vámi naměřených velikostí. Všechny potřebné podklady jsou ke stažení v pravém horním rohu stránek.

[ index ]   [ prodejna, e-shop ]   [ půjčovna ]   [ BORO Team ]   [ firemní údaje ]

[ O'Brien ]   [ Jetpilot ]   [ Pro-tec ]   [ Bern ]

BORO spol.s r.o.    tel. 603 444 096, e-mail : water-ski@water-ski.cz
prodejna Smíchovský přístav, Strakonická 4, 150 00 Praha 5., GPS : 50°03'18.9"N, 14°24'39.1"E