vodní skůtr, wakeboarding a vodní lyžování - Jetpilot

Jetpilot nabízí širokou škálu vybavení - vesty, neopreny, lykry, šortky, módní doplňky

Jetpilot a wakeboarding

Značka Jetpilot vstoupila do wakeboardového průmyslu v roce 1995. Byla to skvělá příležitost jak pro segment módy tak i pro segment neoprenů a vest. Zpočátku to dalo troch zabrat, wakeboarding byl ještě v plenkách, ale byla zde velká výzva a prostor pro vývoj a zlepšování. Stejně tak tomu bylo v posledních deseti letech i s vybavením pro vodní skútry.
Jetpilot se stal partnerem World Sports Marketing jako oficiální oděvní sponzor vodních sportů roku 1996, 97 a 98 na světovém Wakeboardovém turné. Díky sponzoringu lokálních závodů vstoupily výrobky Jetpilot do podvědomí celých USA, prostřednictvím sponzoringu Mastercraft US Masters a světového finále ve Wakeboardingu vstoupil Jetpilot do podvědomí celého světa.

Po 10 letech se Jetpilot stal jednou z vedoucích značek na celém světě. Jsme velmi hrdí na spolupráci s řadou předních světových boardriders včetně Chrise O'Shea, Shaun Murray, Shane Bonifay, Emily Copeland, Eric Ruck, Brett Eisenhauera, Brenton Priestley, Richie Vaculík a Dru Adler. Díky nim jsme vybudovali image značky a děkujeme jim tímto za pomoc při výzkumu a vývoji našich výrobků!

Zdeněk  Kolman - BORO - Jetpilot Team cz

Jetpilot a vodní lyžování

V roce 2013 se stala firma BORO spol s r.o. ve spolupráci s Jetpilot sponzorem reprezentanta a bronzového medailisty z posledního MS v Los Morros Lake, Chile Martina Kolmana a letos i jeho neméně úspěšného bratra Zdenka Kolmana.
Jetpilot se stal i symbolem jejich úspěchu nejen na 2014 E&A Open Waterski Championship konaném v ČR.

Jetpilot a vodní skůtr

Nabídka sortimentu pro vodní skůtry skladem.

sety jacket-vesta pro vodní skůtry s cenovým zvýhodněním

Jetpilot watersports

krátké a dlouhé neopreny Jetpilot

neoprenové a nylonové vesty Jetpilot

neoprenové ultratenké vesty Jetpilot

Jetpilot fashion

Proč právě Jetpilot?

Od roku 2006 prodáváme zboží značky Jetpilot. Za celou dobu prodeje jsme řešili 3 reklamace (ve všech případech bylo zboží zákazníkům vyměněno). Skutečnost, která mluví za vše. Dodat můžeme jediné : Jetpilot nabízí mimo širokého výběru zboží v prvotřídní kvalitě i prvotřídní službu zákazníkovi.

Tímto děkujeme i my zákazníkům za jejich věrnost značce Jetpilot.

[ index ]   [ prodejna, e-shop ]   [ půjčovna ]   [ BORO Team ]   [ firemní údaje ]

[ O'Brien ]   [ Camaro ]   [ Pro-tec ]   [ Bern ]

BORO spol.s r.o.    tel. 603 444 096, e-mail : water-ski@water-ski.cz
prodejna Smíchovský přístav, Strakonická 4, 150 00 Praha 5., GPS : 50°03'18.9"N, 14°24'39.1"E

Zdeněk a Martin Kolman - BORO - Jetpilot Team cz