Pro-tec - helmy pro vodní lyžování a wakeboarding

katalog 2014
E-SHOP - prodej v Kč
Pro-tec Classic Full Cut Water

Pro-tec Classic Full Cut


Pro-tec Old School Wake

Pro-tec Old School Wake


Pro-tec Ace Water

Pro-tec Ace Water


Pro-tec B2 Wake

Pro-tec B2 Wake


Pro-tec Ace Wake

Pro-tec Ace Wake


Pro-tec Two Face Wake

Pro-tec Two Face Wake

Helma Pro-tec je vždy originální a bude chránit jezdce

   

Společnost byla založena v roce 1973 a od začátku se Pro-tec stal snadno rozpoznatelným představitelem originality ochranných pomůcek pro adrenalinové sporty. Pro-tec vzory jsou často napodobovány, ale nikdy nejsou skutečně duplicitní; to jen proto, že neexistuje jiná značka s tak dlouhou tradicí a s ní spojenou zkušeností.
Pro-tec dnes přináší to nejlepší v oblasti moderních ochranných prostředků: širokou škálu technologií pro různé sporty při zachování klasického stylu značky Pro-tec.

Tajemství technologie Pro-tec

Pro-tec helmy eva technologie Hard Shell Construction je postavena na odolné ABS skořepině s vysokou hustotou, ideální pro agresivní namáhání za přijatelnou cenu. Užita je u všech Pro-tec helem Two Face Wake, Ace Wake, B2 Wake, Ace Water.
Pro-tec helmy eva technologie HDPE je maximálně pružný polyethylen s vysokou hustotou, použitý k výrobě přilby Pro-tec Old School Wake a Classic Full Cut.
Pro-tec helmy eva technologie Základem všech helem Pro-tec ať je to Two Face Wake, Ace Wake, B2 Wake, Ace Water, Old School Wake nebo Classic Full Cut je dvojvrstvá voděodolná EVA pěnová vložka, přecházející z měkkého materiálu, který je v kontaktu s hlavou ke tvrdému skeletu přilby.
Pro-tec helmy eva technologie FULL SURROUND INTERIOR náš full-surround vnitřek helmy má různě silné polstrování na klíčových místech a vytváří tak idální kombinaci pohodlí a bezpečnosti. Užit je u všech Pro-tec helem Two Face, Ace Wake, B2 Wake, Ace Water, Old School Wake nebo Classic Full Cut.
Pro-tec helmy eva technologie Zadní "Head Lock" fit Systém nabízí vynikající komfort tím, že pásek z materiálu TPU v týlové části helmy se přizpůsobí tveru hlavy. Výška umístění a napružení páskujsou nastavitelné podle potřeby pro různé tvary hlavy. Užívají jej helmy Pro-tec Ace Wake.
Pro-tec helmy eva technologie Možnost nosit štítkem dopředu i dozadu, upravit si helmu do maximálního pohodlí. To vše nabízí Pro-tec Two Face Wake helma.
Pro-tec helmy eva technologie Odepínatelnou chranu uší nabízí helmy Pro-tec Two Face Wake, Pro-tec Ace Wake a Pro-tec B2 Wake.

Certifikát bezpečnosti všech vodních a wake helem č. EN1385.

[ index ]   [ prodejna, e-shop ]   [ půjčovna ]   [ BORO Team ]   [ firemní údaje ]

[ O'Brien ]   [ Jetpilot ]   [ Camaro ]   [ Bern ]

BORO spol.s r.o.    tel. 603 444 096, e-mail : water-ski@water-ski.cz
prodejna Smíchovský přístav, Strakonická 4, 150 00 Praha 5., GPS : 50°03'18.9"N, 14°24'39.1"E